pomůcky pro pečení

něco málo z toho, co mám pro pečení v domácí pekárně:
samozřejmě pekárnu, plech, teflonovou nebo silikonovou podložku, případně pečící papír, silikonový vál, mřížku na pečivo, rozvalovací váleček, ošatky, vlažovku, váhu (nyní už novou), minutku, kráječ, nože nej zoubkaté, super je keramický nejenom na pečivo, ale hlavně na maso, zeleninu a pod., dózy na mouky, semínka a pod., tepluodolné rukavice.
Bezvadné kuchyňské rukavice, veliká výhoda: jsou delší a opravdu se nepopálíte! Cena je vyšší (565,-), ale z vlastní zkušenosti: rukavice jsem vždy kupovala po cca 100,-kč a během pár měsíců je vyhazovala, byli buď propálené anebo dostatečně neochránili apálili mě ruce. Takže jsem za rukavice do kuchyně utratila o dost víc,než za tyhle jedny! Tyto rukavice mám už přes rok a mohu se zaručit! JSOU OPRAVDU BEZVA!
Kráječ na jablíčka nebo lépe rovnou raznici, postřikovač na vlhčení pečiva v troubě, odměrky (na 250 ml a pak přiložená k pekárně lžíce / lžička), obracečka, mašlovačky, metlička, gumovou stěrku (na začátku hnětení můžeme pomoct těstu ze stěn a u hran formy), mřížkovací váleček, ....A NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VĚC
FOŤÁK!!!Autor:Anndy - zobrazit galerii uživatele - poslat vzkaz
Datum:11.10.2008
Shlédnutí:7482x
Body:10.00
Kategorie:1Do diskusí -> Vaření -> Vaření a recepty
Fotoaparát:Canon PowerShot A520 Expozice:1/60
Datum porízení:2008:10:11 13:15:27 Clona:f/2.6
Ohnisková vzdálenost:186/32 ISO:

Další fota v této kategorii
-
hodnoceni

Císt názory a hodnotit fotografi mohou jen zaregistrovaní a prihlásení uzivatelé.